• Nieruchomości Prawnik Warszawa
  "CAŁY ŚWIAT USUWA SIĘ
  Z DROGI CZŁOWIEKOWI
  KTÓRY WIE DOKĄD ZMIERZA"
  Steve Jobs
 • Nieruchomości Prawnik Lublin
  "JEŚLI ISTNIEJE SPOSÓB
  BY ZROBIĆ COŚ LEPIEJ...
  ZNAJDĘ GO"
  Thomas A. Edison
  Prawnik Warszawa

Doradztwo inwestycyjne


Stale rosnąca koniunktura na polskim rynku nieruchomości sprawia, iż coraz większa liczba firm oraz osób prywatnych decyduje się na zainwestowanie posiadanego kapitału w nieruchomości. Mark Twain mawiał „Kupuj ziemie jej produkcja się już zakończyła”.Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

Inwestować możnaw sposób różnorodny tj. w nieruchomości gruntowe oraz lokalowe. Bez względu na rodzaj nieruchomości jest tozawszedoskonała alternatywa dla umieszczaniaśrodkówpieniężnychna niskooprocentowanychlokatach bankowych, z których stopa zwrotu jest obecnie bardzo niska. Zakup jakiejkolwiek nieruchomości wiąże się z zainwestowaniem oszczędności oraz zwyczajowo z dodatkowym kredytem. Jest to poważna transakcja rzutująca na Naszą kondycję finansową przez kolejne lata. Warto zadbać nie tylko o dokładnie sprawdzenie zakupywanej nieruchomości ale także o zainwestowanie z głową, tak aby przedsięwzięcie wiązało się dla Nas z korzyściami a nie problemami.

Kancelaria PRORADCY oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, z uwzględnieniem potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych danego inwestora. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów w sektorze nieruchomości przekłada się na dogłębną znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz rozsądny ogląd bieżącej sytuacji rynkowej. Dzięki temu zawsze doradzamy najbardziej opłacalne inwestycje, biorąc pod uwagę nie tylko potencjalne zyski, ale także możliwe ryzyka, zagrożenia i stan rynku nieruchomości w konkretnym miejscu.

Wsparcie doświadczonych profesjonalistów

Doradztwo w zakresie nieruchomości obejmuje nie tylko pomoc w wyborze optymalnej nieruchomości pod konkretnąinwestycję w kontekście typu, lokalizacji czy wielkości obiektu. Prawnicy Kancelarii PRORADCY przeprowadzają szczegółowy audyt nieruchomości ustalając jej stan prawny, możliwość realizacji przedsięwzięć budowalnych na gruncie lub planowane inwestycje w sąsiedztwie. Przy inwestowaniu znacznych środków pieniężnych najmniejszy błąd proceduralny lubbrak znajomości aktualnych regulacji prawnych skutkuje poniesieniem przez inwestora wysokich strat.

Wspieramy Klientów na etapie wyboru nieruchomościjak też dokonujemy jej weryfikacji w zależności od konkretnych potrzeb. Doradzamy przy zakupie oraz reprezentujemy przed sądami oraz przed organami administracji w wszelkiego rodzaju postępowaniach administracyjnych. Oferowane przez naszą Kancelarię doradztwo inwestycyjne w zakresie nieruchomości zawsze opiera się na realnej wycenie wartości danej nieruchomości. Kancelaria współpracuje z pośrednikami w obrocie nieruchomościami wobec czegojesteśmy również w stanie zweryfikować, czyoferowanacena sprzedaży albo najmu danej nieruchomości jest zbieżna z jej faktyczną wartością rynkową.


Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa PRORADCY to zespół doświadczonych, dynamicznych i zaangażowanych w swoją pracę prawników. Z uwagi na doświadczenie oraz obszar działalności Kancelarii, Dział Nieruchomości jest jednym z kluczowych filarów w ramach jej struktur.Od wielu lat prowadzimy kompleksową obsługę podmiotów z rynku nieruchomości co pozwala nam na poznanie słabych i mocnych stron każdej ze stron transakcji, której przedmiotem pozostaje nieruchomość.

Wspieramy realizację przedsięwzięćinwestycyjno-budowlanych wobec czego posiadamy bogate doświadczenie między innymi w sprawach związanych z ustalaniem środowiskowych uwarunkowań realizacji danej inwestycji, ustalaniem warunków zabudowy, uzyskiwaniem pozwoleń na budowę oraz z zawieraniem umów o realizacjęrobót budowlanychczy generalne wykonawstwozadania inwestycyjnego.


Doradztwo inwestycyjne -Warszawa

Warszawa jest rynkiem specyficznym i bardzo wymagającym –z mapy miasta praktycznie zniknęła większość działek inwestycyjnych ze Śródmieścia i jego okolic.Z jednej strony przekłada się to na większą przewidywalność rynku, a z drugiej sprawia, iż znalezienie naprawdę opłacalnej inwestycji nie jest zadaniemprostym. Kancelaria Proradcy oferuje doradztwo co do nieruchomości w Warszawie, bazując nie tylko na aktualnej sytuacji rynkowej, ale również na planach rozwoju miasta w wieloletniej perspektywie czasowej. Pozwala to nam zaproponować najlepsze nieruchomości inwestycyjne w Warszawie, zapewniające długofalowy i stabilny zysk dla inwestorów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Od początku istnienia naszej Kancelarii nieruchomości stanowią jeden z podstawowych filarów jej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej orientacji w aktualnie obowiązujących regulacjach prawnych oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów funkcjonujących na rynku nieruchomości, a dla inwestorów zawsze przygotowujemy propozycje szyte na miarę ich potrzeb oraz oczekiwań. Działamy z pasją i zaangażowaniem, skutecznie realizując zakładane cele. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią –chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.


WARSZAWA

02-652 Warszawa, Samochodowa 2 lok 76

kancelaria@proradcy.pl
sekretariat@proradcy.pl

tel: + 48 790 509 205
tel: + 48 22 617 18 63

LUBLIN

ul. Okopowa 20/21, 20-022 Lublin

sekretariat-lublin@proradcy.pl
tel: +48 790 509 205