• Nieruchomości Prawnik Warszawa
  "CAŁY ŚWIAT USUWA SIĘ
  Z DROGI CZŁOWIEKOWI
  KTÓRY WIE DOKĄD ZMIERZA"
  Steve Jobs
 • Nieruchomości Prawnik Lublin
  "JEŚLI ISTNIEJE SPOSÓB
  BY ZROBIĆ COŚ LEPIEJ...
  ZNAJDĘ GO"
  Thomas A. Edison
  Prawnik Warszawa

Prawo pracy

Prowadzenie spraw pracowniczych

Korzystając z pomocy prawnej naszej Kancelarii, możecie mieć Państwo pewność, że do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Po wstępnej analizie prawnej i faktycznej sprawy, przedstawiamy naszym klientom wszystkie możliwości rozwiązania sprawy, wskazując zarówno zalety jak i wady wynikające z podjęcia zaproponowanych przez nas kroków.

Dzięki działaniom podjętym przez naszą Kancelarię, wielu pracowników, bezpodstawnie zwolnionych, zostało przywróconych do pracy wraz z obowiązkiem zapłaty przez pracodawcę wynagrodzenia za pracę, w czasie gdy pracownik był pozbawiony możliwości wykonywania pracy. Do naszej kancelarii zgłaszają się także osoby, które doświadczyły mobbingu w pracy (przedmiotowe zjawisko wbrew panującemu w naszym społeczeństwie przekonaniu nie jest rzadkością, a ofiarami nie są tylko kobiety). Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że konkretne zachowanie pracodawcy ma już znamiona mobbingu, a nie zwracania uwagi na błędy pracownika bądź konstruktywnej krytyki.

Nadto, skutecznie doradzamy w sytuacji braku należnych odpraw pracowniczych, w kwestiach związanych z wymiarem czasu pracy (w szczególności w prawidłowym rozliczeniem godzin nadliczbowych przepracowanych przez pracownika), wynagrodzeniem oraz urlopem. Udzielamy porad prawnych również w kwestiach związanych z rodzicielstwem, od uprawnień pracownicy, która zaszła w ciąże poprzez uzyskanie świadczenia wychowawczego dla matki bądź dla ojca aż po wszelkie świadczenia należne pracującemu rodzicowi w trakcie wychowywania dziecka.